Wykład o pszczołach w ZSRCKU w Czernichowie

    

Wykład o pszczołach w ZSRCKU w Czernichowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Magdalena Farat   
poniedziałek, 08 października 2018 08:08

W dniu 5 października 2018 r. (piątek) w godzinach od 10.00 do 12.00 uczniowie klas: 2 A, 2 B, 3 A, 3 B (technikum weterynarii) i 3 D (technikum hodowli koni) wysłuchali wykładów o pszczołach, które wygłosił Pan Jan Ślósarz - pasjonat i pszczelarz związany z naszą szkołą od kilku lat. Pan Ślósarz swoją pasiekę prowadzi z sukcesem od 1966 roku. Jest członkiem Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Krakowie oraz emerytowanym pracownikiem Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego (MODR) w Karniowicach.

Wystąpienie zostało podzielono na dwie części: „Skarby z Ula” oraz „Rodzina Pszczela”. Uczniowie z zaciekawieniem wysłuchali wykładowcy, zadając pod koniec pytania i robiąc notatki.  Wykład na pewno posłuży uczniom z naszej szkoły biorącym udział w Olimpiadzie Pszczelarskiej, która odbędzie się już niebawem, 17 października br.

Opracowała Karolina Kwaśnica-Kania

Galeria zdjęć na stronie szkoły: http://czernichow.edu.pl/Galeria_2018-2019/Wyklad_o_pszczolach_w_ZSRCKU_w_Czernichowie/album/

 
 © Starostwo Powiatowe w Krakowie - Wydział Edukacji